Prosinec 2008

8. SB Gina Grint

31. prosince 2008 v 11:53
Dalším esbé je Gina Grint se super blogem o HP světě. Já vím většina mých sb je o HP, ale nemůžu si pomoct. :c) Tak tedy Gina se svému blogu intezivně věnuje, každý den vkládá různé novinky, dbá hodně na vzhled celého blogu a na to, aby se to tam ostatním líbilo! A o to přece u blogů jde! Takže se určitě podívejte. ;c)

Pro Ginu
Od Giny

Titanic - Titanic 2

30. prosince 2008 v 22:41 Titanic - filmy
Jednou jsem viděla nějaký film s Leonardem Dicapriem, nějak mě nebavil, tak jsem to přepla. Možná jste ho viděli taky a vůbec jste si jako já neuvědomovali, že je to Titanic 2. Sama jsem to vůbec nevěděla, že byla nějaká dvojka natočena, než jsem našla článek u Leny.

Jacka nachází 84 let po jeho smrti, rozmrazí ho a přežívší Jack si musí zvykat na jiný, jemu zcela neznámý svět. Potom se z televize dozví, že Rose zemřela ve věku 102 let a navštíví její hrob. Musí smířit s věcmi, které jsou v té době, ve které se nachází, naprosto normální. Nakonec se i zamiluje a vezme si ženu, která mu připomíná Rose.Říka se, že v nejlepším se má přestat, jsem stejného názoru a práce Jamese Camerona (Titanik 1) mluví za své. Natočit tohle, promiňte mi to, ale byla to blbost. Prostě Titanic je něco nepřekonatelného, co nemá mít pokračování, je to typ filmu, který skončí a divák pár minut ještě přemýšlí, co se stalo. Tahle parodie Titaniku, je opravdu pro mě jen špatným pokračováním. Navíc pro samotný příběh bylo dost silné, že Rose je jediná dívka, do které se Jack zamiloval a když se na scéně objeví další, kazí to pointu a mužům image.

Zdroj
Zdroj

7. SB Bella

29. prosince 2008 v 21:44
S SB se roztrhl pytel, ale těší mě, že máte zájem. :c) Jen abych to stíhala. ;c) Takže dalším spřáteleným blogem je Bella s blogem o HP světě. Je to opravdu propracováná stránka, kde jsou kadý den vkládány novinky a zajímavosti.

Omlouvám se, ale to písmo se zmenšením nějak deformovalo. :c(


Něco od Bell
Harry Potter a bolest z minulosti - 5

29. prosince 2008 v 12:41

Kapitola pátá

Poodhalená milost

22.12. 2008 - 28.12. 2008

29. prosince 2008 v 12:38
Pondeli: 20
Utery: 32
Streda: 18
Ctvrtek: 17
Patek: 16
Sobota: 18
Nedele: 22
Celkem: 143

12. diplom od Lijaw

28. prosince 2008 v 21:58


6. SB child

28. prosince 2008 v 21:38
Mám nové SB a je jím skvělá holka child s blogem, který je v drtivé většině o metalu. Skupinách jako jsou Korni, Metallica, System of Down, Evanescence atd. Child miluje dredy a Červeného trpaslíka. Navíc je to velká malířka a nemusím dodávat, ža dělá skvělou grafiku! :c) Domluvili jsme se, že si nedáme diploše, jen jsem to tady napsala, aby jste o ni věděli! :c)


Hálo? :cO

28. prosince 2008 v 15:40
Zduř lidičky, já se omlouvám, že tak dlouho nepíšu, ale byla jsem pryč a když jsem přijela tak se mi upřímně nechtělo. Byla jsem na brigošce takové malé, kde jsem ale nepostaně málo makala! Od sedmi večer do pěti do rána. Snad chápete, že jsem unavená. :c) Teď projdu vaše stránky a tady udělám trochu pořádek. Taky v článku najdete diplom za spřátelení od Verči, to mi přípomíná, že ještě mám další blogy, které chtějí spřátelit, takže už jdu na věc.
Ještě jsem postoupila do dalšího kola SONC. A to díky vám!!
A jak vám dopadly vánoce? Povídejte! :c)
Ještě jednou děkuju! :c)

Harry Potter a Kámen mudrců - základní informace

28. prosince 2008 v 15:29
Název: Harry Potter a Kámen mudrců
Žánr: Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Rok výroby: 2001
Režie: Chris Columbus
Obsah: Harry dostává dopis napsaný zeleným inkoustem, který přinese vzácná sova. Podivuhodný dopis obsahuje pozvání, aby opustil lidský svět a nastoupil jako žák Školy čar a kouzel v Bradavicích. Obr Hagrid pomůže Harrymu Potterovi obstarat kouzelnické pomůcky, které bude potřebovat, a Harry se může vydat na londýnské nádraží King´s Cross, aby našel nástupiště 9 a 3/4 a odcestoval do Bradavic. Ve vlaku se potká s dalšími prvňáky Hermionou a Ronem, kteří se stanou jeho přáteli. Začíná příběh, který si nedokázali představit ani ve svých nejsmělejších snech!


Vánoční přání! (7 - 11)

24. prosince 2008 v 16:01
Dostala jsem několik krásných, co krásných přímo nádherných přání k vánocům. :c)
Moc děkuju!

Od SniPE'rKy
Od Leny


Od Bory Rodriguez


Od VerčiOd DaisyMůj pro vás je pod záhlavím. :c)

Leona Lewis - fotogalerie

22. prosince 2008 v 21:36
Zdroj Zdroj Zdroj Zdroj

Kopírujte se zdrojem, najít všechny dalo spoustu práce!

Jsem zpět!

22. prosince 2008 v 21:31
Achooooooooooooooooj :D nu já vím hektično se do mě při těch svátcích rychle dostalo. To mi připomíná, že jsem moc chtěla popřát mým SB a lidem ,co mají tenhle blog rádi krásné a hlavně klidné vánoce, které se nebezpečně blíží! ;c) Zabijačka byla ... nu výborná! Já jsem si ji užila nad míru, možná i ta míra se včera ztratila. Žádný žlučníkový záchvat jsem neabsolvovala. :c) Taky zdravím Radush, bez které by to nešlo! Ještě jsem postoupila do dašího kola SONC s Evannou Lynch, kde můžete hlasovat. Díky za hlasy.

5. SB Verčule

19. prosince 2008 v 13:47
Po delší dob mám další spřátelenou stránku a je jí TRAGIKA s majitelkou Verčulí. Blog je zaměřen na různé osobnosti, filmy, videa. Ale zatím mám dojem -chodím tam krátce- , že autorka podlehla HP fanouškovství, které se mile podepisuje na jejích stránkách. :c)


Pro Verčuli

Od Verčule - je fakt nádherný, ještě jednou děkuju! :c)

Harry Potter a bolest z minulosti - 4

19. prosince 2008 v 10:01

Kapitola čtvrtá

Splaskávací kouzlo

Nebudu tady.

18. prosince 2008 v 22:01

Zdravím. :c) Konečně začaly prázdniny, vám by měly začít také, takže vám všem přeju krásné volno! Užívejte vánoční svátky a pohodu, jak říká název článku nebudu tady, ale jen na dva dny - jedu na zabijačku. :P Jako že to moc nemusím, ale jedu pomoct a určitým způsobem i relaxovat. Články jsem nepředpřipravovala - co to je za slovo? :D Protože jedu stejně jen na chvíli a příjde mi to takové divné. Tak jinak se mějtě tedy fajn, zdraví Evelyn. :c)

Nemyslíš, zaplatíš!

18. prosince 2008 v 18:23
Drsná kampaň za bezpečné silnice - to je myslím vystižně shrnutý obsah toho, co chci napsat. Možná, že jste slyšeli nebo i viděli reklamy v televizi od Filipa Renče. Tyto reklamy mají za cíl snížit počet nehod na českých silnicích, nejsou nijak zkreslené a věrně zachycují situce, které mohou potkat kohokoliv z nás. Kampaně varují před nebezpečnou jízdou, vysokou rychlostí a také upozorňují, aby se lidé v autech připoutali. Stejně jako ve světě těží z momentu překvapení a drsného zobrazení reality nehody. Slyšela jsem názory hodně lidí, že by se to nemělo vysílat, mám opačný názor. Člověk si neuvědomí následky svého počínání dokud se určitá situace nestane, ale v těchto případech by jste tuhle situaci mohli absolvovat pouze jednou. Někdy je opravdu dobré se aspoň trochu zamyslet.

ODKAZ NA VIDEA!

Docela hodně mě zajímají vaše názory!

Ocenění za 8. soutěž

18. prosince 2008 v 18:22
Tak jsem se dozvěděla něco málo o vašich vánočních svátcích, jsem ráda, že jste nikdo nechtěli sáňky na diplom, i když byly tam takové nabídky. :D No tak diplomy jsou v článku a Veruš, ty jsi mi dala takový oříšek, snad se ti bude líbit.;c)

Leona Lewis - informace

17. prosince 2008 v 14:57
  • Povoláním zpěvačka a skladatelka.
  • Narozena 3. 4. 1985 v Islington, Londýn.
  • Od malička chodila na kroužek zpěvu, účastnila se různých pěveckých soutěží, které vyhrávala.
  • Od 12 let je vegetariánkou a podporuje boj proti zabíjení zvířat kvůli kožešinám.
  • Dříve pracovala jako recepční v hotelu.
  • Zvrat přišel v roce 2006, kdy ji přítel přemluvil, aby se přihlásila do soutěže X - Factor, kterou vyhrála. Od této doby se plně věnuje zpěvu a bourá světové hitparády.

6. diplom od Leny

17. prosince 2008 v 14:56
Perfetní kombinace! ;c)


8. soutěž

17. prosince 2008 v 14:54

Je tady vánoční soutěž! Diplomy pro první 4 lidi. Odpovědi (vědomostní) musí být správně. :c) PS: Nechtějte na diplom sáňky. :c)
1. Klasika ... Těšíš se na Vánoce?
2. Máš ploblém každoročně vymýšlet originální dárky?
3. Máš už koupené letošní dárky?
4. Zapalujete doma vždy o adventní neděli svíčku?
5. Jíte kapra a bramborový salát?
6. Máte nějaké jiné vánoční zvyky? (Lití olova, pouštění lodiček, házení pantoflí, zpívání koled atd.)
7. Co by sis nejvíce přál/a k vánocům?
8. Máš v okolí lidi, kteří vánoce neslaví?
9. Když je ten čas, kdy by si měli lidé pomáhat, (Jako že by měli celý rok, ale budiž.) udělal/a jsi v poslední době nějaký dobrý skutek?
10. Upřednostňuješ Ježíška nebo Santa Clause?
11. Kdo má svátek na Vánoce?
12. Kdo má svátek 31. 12. ?:c)
13. Copak na diplom?