Červenec 2009

Jedu pryč

23. července 2009 v 21:19
Zdravím ... nevím jak moc budu schopná dopsat tenhle článek, protože jsem šíleně unavená. Omlouvám se za chyby. Jak už jsem se zmiňovala odjíždím a dlouho tu nebudu. A to od 24.7. - 4. 8. Jedu na delší brigádu. :c ) Články jsem nepřednastavila, ptž jsem v poslední době čupěla u vody a kdo ne je blázen, ptž se v takovém vedru nic nedá dělát! Stejně je to tu poslední dobou nějaké mrtvé ... Snad si užíváte léta EVE :c )

Ocenění za 14. soutšž

23. července 2009 v 21:03
Tentokrát nešlo o to, že musíte mít všechny odpovědi správně, zajímaly mě hlavně poslední dvě otázky. Jen mě mrzí, že se vás zůčastnilo, tak málo ...

Kreslené obrázky

20. července 2009 v 13:16
V článku najdete úžasné kresby, které se vztahují k filmu HP1

13.7. 2009 - 19.7. 2009

20. července 2009 v 13:01
Pondeli: 22
Utery: 21
Streda: 13
Ctvrtek: 6
Patek: 14
Sobota: 17
Nedele: 23
Celkem: 116

14. soutěž

19. července 2009 v 19:22
Napadlo mě udělat soutěž k povídce, kterou jsem teď dopsala. Moc teda nepočítám, že se do toho někdo pustí, ale hodnotit to nebudu tak přísně. Tak to zkuste. :c )

1) Jaký vztah má Evelyn k Harrymu?
2) Jakou má Evelyn hůlku?
3) Jaké je její prostřední jméno? A kdo toto jméno ještě v příběhu má?
4) Do jakého spolku nebo kroužku v Bradavicích chodila?
5) Jak se jmenovala její matka?
6) Ke komu pocítila v ročníku hlubší vztah?
7) Co bylo její první kouzlo?
8) Jak se jmenovala její dcera?
9) Jak na vás Ev - příběhová - zapůsobila, co by jste o ni řekli?
10) Líbila se ti povídka? Napiš i krituku a celkový názor. Když se rozepíšete budu jen ráda.
11) Co na diplom?


Vymýšlet nadpisy je k zbláznění, však to znáte ...

18. července 2009 v 17:14
Nazdárek ... byla jsem trochu nčinná, promiňte. Ale dvě brigády mě trochu víc zaměstanávají a navíc, když je pěkně, proč čupět doma, že. ;c ) A ještě k tomu jsem předevčírem byla na narozeninové oslavě, která se protáhla do rána a druhý den jsem byla na slučáky ze třídy. Navíc jsem vás chtěla předem informovat, že tady nebudu od 23. července do 4. srpna. Budu na brigádě ... no na plný úvazek, když to tak řeknu. :c ) Proto se nedostanu na net, ale budu se snažit přednastavit pár článků. Před odjezdem vám to sem napíšu znova, jen pro informaci. :c )
Doufám, že užíváte léta! EVE

DODATEK: Koupili jste si někdo samolepkové album HP6 ???

Harry Potter a bolest z minulosti - 14

14. července 2009 v 10:23
POSLEDNÍ KAPITOLA

Je to šíleně dlouho, co jsem zveřejnila předposlední kapitolu. Proto to by asi bylo lepší kdyby jste se o jednu vrátili zpět, aby jste se dostali zpátky do děje.
Nevím jak jste čekali, že to skončí, nic méně mě zajímají vaše reakce ať budou jakékoliv.
Je mi zvláštně, pachtila jsem se s tím tak dlouho -nemluvím o téhle kapitole, ale o celém příběhu- a teď mi to bude chybět. Snad abych vymyslela dalš námět ... ?
Doufám, že se vám Evelyn aspoň trochu líbila. :c )

Kapitola čtrnáctá

Setkaní na hřbitově

6.7. 2009 - 12.7. 2009

13. července 2009 v 12:00
Pondeli: 18
Utery: 15
Streda: 18
Ctvrtek: 31
Patek: 17
Sobota: 20
Nedele: 10
Celkem: 129


Evelyn - základní informace

13. července 2009 v 11:59
Název: Evelyn
Žánr: Drama
Rok výroby: 2002
Režie: Bruce Beresford

Trailer

Popis filmu:
V tomto inspirativním příběhu natočeném podle skutečné události, který pojednává o tom, jak otcovská láska a odhodlání dokázaly změnit celý národ, si hlavní roli zahrál oblíbenec Hollywoodu Pierce Brosnan (Dnes neumírej, Aféra Thomase Crowna), který v tomto filmu podal nezapomenutelný výkon. Desdemond Doyle (Brosnan) je čerstvý vdovec, který se snaží vychovat své tři malé děti v prostředí Irska 50. let 20. století. Krutou ránu mu zasadí mocná církev a irské soudy, které se rozhodnou mu děti odebrat a umístit je do sirotčince. Doyle, který přísahá, že svoji rodinu získá zpět, se ve svém zoufalství rozhodne riskovat všechno a udělá něco, co před ním ještě nikdo neudělal - zpochybní zákon před irským nejvyšším soudem. Doyleův hrdinský boj za záchnanu své rodiny, který sleduje celý národ, se stává povznášejícím svědectvím o síle lidského ducha! Vynikající výkon ve vedlejší roli předvedla rovněž Julianna Margulies (Loď duchů, TV seriál Pohotovost). Je to jeden ze slavných filmů, který vydržíte sledovat napjatě až do samého konce!


Pěvecké soutěže aneb co z nich vyšlo ?

11. července 2009 v 7:00
Musela jsem tenhle článek napsat a dát jej do rubriky zaujalo mě, protože to co někdy vidím v hudebních soutěžích ... musím se smát a někdy brečet. Nechci tady kritizovat to, jak kdo z těch soutěžích umí zpívat i když bych ráda ... no možná si lehce rýpnu. ;c) Sama nejsem žádná operní pěvkyně, že.
Chtěla jsem tímhle článkem ale také upozornit na děti, ano slyšíte dobře na děti, které se díky těmto soutěžím právem proslavili! Když si vzpomenu na ''hvězdičky'' formátu Sámera Issy a podobných přehoupne se mi žaludek. Neříkám však, že se v Čr nenašla touto cestou ani jedna opravdová zpěvačka či zpěvák. Například Aneta Langerová. Z X - Factoru jsem ještě nikoho nejmenovala, ale taky by se našli. Tak zpátky k těm dětem.
...

Connie TalbotBianca Rayen je podle mě asi z nich nyní nejslavnější.

Hollie Sttel


Jessica Sanchez


Mohla bych na youtube takhle hledat dál, určitě si všechny pusťete. Kadžá má v sobě něco jiného a stojí to za to a jako bonbonek na závěr ...


Harry Potter a Ohnivý pohár na Primě!

10. července 2009 v 7:00
A jako poslední bude visílán HP4 a to dnes ve 20:00.

Třídění SB

9. července 2009 v 17:56
Když je na to čas, tak proč se do toho konečně nepustit. Omlouvám, že někomu kradu název tohohle procesu, ale je přesný a výstižný. Jdu na to.

1. SB JanyshQua - blog je pozastaven.

2. SB Lena - Výborné sb, pravidelné návštěvy, komentáře. Navíc vidím, že tady nechodí z povinnosti.

3. SB Verča - Chodí pravidelně, píše komentáře. Nemám co vytkonout. :c)

4. SB LiLLy (SniPErKa) - blog je pozastaven, navíc před tím téměř žádná snaha.

5. SB Verčule - blog je pozastaven.

6 SB. Child - taky bych si tě chtěla nechat, i když se třeba nenavštěvujem tak pravidelně. "Znám" tě dlouho a mám tě prostě ráda.

7. SB Bella - stejně jako u Leny. :c)

8. SB Gina Grint - skvělý blog a adminka.

9. SB Lijaw - blog je zrušen.

10. SB Luďka - blog je zrušen.

11. SB Sib - stejně jako u Child.

12. SB Hermione Cullen - po domluvě zůstáváme.

13. SB Fleur - to je bez komentáře. :c) Stejně jako Lena.

14. SB Eli - skvělé sb, určitě nechávám.

15. SB K-i-k-i-97 - blog je zrušen.

16. SB Lucett nové sb. ;c) Zatím určitě nechávám.
------------

V závěru mám tedy 11 SB z 16. Pokud by někdo s něčím nesouhlasil, tak ať mi svoje připomínky napíše do komentářů, nebo kdyby někdo nechtěl být mým sb, ať mi to taky napíše. Nechci aby to tu někdo chodil, ptž musí.

Premiéra HP7 živě

7. července 2009 v 19:53
Zrovna koukám na premiéru HP7, živě. Všechno se seká, ale kvalita obrazu je hodně dobrá. V Londýně prší. Opět mají ty pěkné průhlédné deštníky. Červený koberec. Obraz se neustále seká on-line už to sleduje skoro 7000 lidí a počet se zvětšuje. V Londýně huláká tiséce lidí, šílí a stojí tam na dešti, ale to jim zjevně nevadí. Bohužel moje angličtina není dobrá, abch vám mohla všechno přeložit.

° Teď udělali mini rozhovor s Evannou, má světlé modré náušnice a bílé, šaty s černými proužky - krátké. Vlasy rozpuštěné
° Vidím přicházet Daniela - je strašně malý. =D Toho jsem si nikdy nevšimla.
° Vídím Ruperta! Ale přes osm lidí. Toš! Kousek se posuňte.
° Teď přišel Jason Icas, je dobře naladěný, oblek s rozepnutou hnědou košilí vypadá dobře.
° Teď je blízko kamery, kterou všechno sleduju Bonnie má nádherné líčení, rozpuštěné vlasy, šaty zatím nevidím. Pokud jsem dobře v té rychlosti všimla šaty jsou hnědé, krátké, kozetový vrh? Mluví o Robertu Knoxovi.
° Přišel Robie a udělal jakýsi vtip, žvýká a má vtipnou lokýnku. :)
° Už je on-line 9000 lidí.
° Blíží se Daniel, Rup se nějak zasek. Dan má oranžovo růžovou košili, šedý oblek a nagelované vlasy. Jako vždy mluví moc rychle. =D Teď něco předváděl a vypadal děsně vtipně. =D
° Ooooooooo Emma má úžasné, šedé šaty až na zem se vzorem vlasy sčesané do jakého si drdolu asi. Má čelenku a každý jí chválí šaty.
° Prošli Phelpsovi.
° Asfad má černý komplet a černé stíný. Pokud se nepletu, tak se zmiňuje, že všichni herci mají na ruce bílé náramky s mašličkou je to na počest Roberta Knoxe.
° Rupert má oblek - není známky po jeho ležérním stylu.
° 10000 lidí on-line.
° Prošel David Yates
° Představitel Brumbála má gel na vlasech ... na svých vlastních vlasech - vůbec byho nepoznala. =D
° Prošli Anna Shaffer, Alan Rickman, Jim Broadbent.

FOTKY V ČLÁNKU

Animace

7. července 2009 v 13:51
Animace ty mám moc ráda a tady vám dávám pár, které se mi líbí z filmu Harry Potter a Kámen mudrců.29.6. 2009 - 5.7. 2009

6. července 2009 v 18:41
Pondeli: 21
Utery: 24
Streda: 19
Ctvrtek: 20
Patek: 21
Sobota: 15
Nedele: 18
Celkem: 138

Víkend ...

5. července 2009 v 21:03
Zdravím :c) tak nakonec jsem na Titanic taky koukala. Včera jsem jela na brigádu, jako servírka. Ubytovaní šli brzo spát a já mohla v klidu sledovat tv, jenže ta byla propojena přes projektor, který jsem nemohla zapnout -měla jsem čtyřy ovladače a teď babo raď- Takže jsem otevřela notebook a zajela na youtube.com, kde jsem si to pustila anglicky. Musím přiznat, že dabing tohoto filmu není tak špatný, naopak někteří herci měli divné hlasy a žvatlali tak rychle, že jsem moc nestíhala angličtinu, kterou stejně moc neumím. Jenže to znám slovo od slova, takže žádný problém. =D Takže jsem jela na youtube a bez reklam!!!
A ještě před tím jsem prodávala ve stánku na Dětském dni, který pořádalo Radio Čas pokud se nepletu. A byl tam Aleš Juchelka, který to tam řídil. :c) Dokonce jsem mu prodala pití a né jednou. =D /Má radost jako malá./


Titanic na Primě!

4. července 2009 v 7:00 Titanic - filmy
A dnes po HP3 taktéž ve 20:00 budou dávat Titanic, beží na něj moc pěkné upoutávky.
Už ty mě dostávají ... budu ale na brigádě, takže to neuvidím. :c(

Twilight

3. července 2009 v 13:21
Neuvěřitelné ... možná, že jste si všimli té mini mánie okolo upířího románu Stmívání. Jako, že téměř všechny blogy byly vtáhnuty do této mánie a né málo, nikdy jsem nemohla psát pořádné komentáře, ptž jsem nevěděla vo co go. Ale včera, tedy dneska ve dvě ráno jsem se dívala na anglický Twilight s titulky, jsem celkem ráda, dnešní český dabing nic moc. Viď, Fleur? ;c) Jsem nadšená ... hodně dobrý film a Robert tam vypadal hodně dobře. Nevím jestli se tady taky na to zaměřím, ale ještě si chci přečíst knihu. Uvidíme ... ;c)

HP1 a videa za scénou.

3. července 2009 v 13:13
Ne moc kvalitní, ale přesto skvělé záběry z natáčení HP1.
Od 1:57 jsem chytla záchvat smíchu! =D