Září 2009

(Titulek povinný)

2. září 2009 v 18:05
Zdravím vás, jak jsem slíbila tak taky plním po prázdninách jsem se vrátila. Doufám, že jste si je užili aspoň z polovini tak dobře jako já. :c ) I když jsem měla dvě brigády, které stále mám, tak jsem si to užila. Naplono. A co vy? Asi vám ta moje zaneprázdněnost vadila co? Nic méně tím směřuju k tomu radikálnímu řešení blogu. Není tak radikální, jaké byly vaše reakce. řeknu vám to narovinu, vedení vlastního blogu mě přestalo bavit. Zabíralo mi to moc času abych si novými články udržela vás a komentáře a po čase se z toho stala menší povinnost a to já ne. To už bych to přestala dělat než to dělat napůl a s nechutí. Taky víte jaký je to žrout času o tom vám nemusím nic vykládat, že. Takže jsem odstranila všechny rubriky až na Titanic. To znamená, že to bude blog pouze o tomhle filmu, který se nebude dále rozvíjet. Myslím, že toho materiálu o něm nemám málo a kdokoli sem může přijít a něco si se ZDROJEM zkopírovat nebo jen se podívat. (K tomu ještě napíšu podrobnější článek.) Navíc se k tomu hodí i nynější vzhled, tak proč ne.
Jenže to všechno neznamená, že nebudu chodit k lidem, které mám ráda. Blogaři mi neodmyslitelně přirostli k srdci a jejich práce na blozích (To je skloňování = D ) mě zajímá a baví. Prostě se ná vás nevykašlu, kdo si myslel, že už jsem to dávno udělala tak mě moc dobře nezná. :c) Snad jsem vás zas tak nezklamala. Evelyn Ebony Evans

PS: Viděla jsem HP6, vím pro vás je to už stará záležitost, ale já bych chrlila věcí co se mi nelíbily. To možná pak :c )